Доставка

  • Адресна кур'єрська доставка в містах : Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Кривий Ріг, Львів, Рівне, Черкаси, Чернігів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Кропивницький, Суми здійснюється кур'єрською службою компанії «MODOZA». * У разі доставки за даними містами на відділення кур'єрської служби «Нова Пошта» - вартість доставки згідно з тарифами кур'єрської служби (вартість доставки та комісія за післяплату). Оплату здійснює покупець.
    Доставка по території України (крім зазначених міст) здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта» (адресно, на відділення). Вартість доставки за тарифами оператора "Нова Пошта" (вартість доставки та комісія за післяплату). Оплату здійснює покупець.
  • При сумі замовлення понад 75 тисяч гривень, доставка здійснюється за передоплатою у розмірі 25% від загальної суми замовлення.
  • Товари вартістю понад 50 000 грн доставляються виключно кур'єрською службою Modoza. У разі доставки до пункту самовивезення кур'єрської служби “Нова Пошта”, кур'єром компанії “Нова Пошта” - відправка таких товарів здійснюється після 100% передоплати.
  • Зверніть увагу, що ми залишаємо за собою право зупинити відправку замовлень з післяплатою у разі, якщо покупець декілька разів поспіль не викупив попередні замовлення, що також були відправлені з післяплатою. В такому разі відправлення наступних замовлень буде можливе тільки після 100% передплати за товар, або ж передплати за доставку.