Політика безпеки

Інтернет-магазин Betega.com.ua турбується про конфіденційність персональної інформації всіх користувачів і клієнтів сайту. Наше завдання – забезпечити захист персональних даних і створити зручні умови користування сайтом для кожного користувача.

Загальні положення

Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" від 01 червня 2010 року № 2297-VI (далі – Закон) під персональними даними розуміється інформація або сукупність даних про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. У рамках нашої Політики безпеки "особистою інформацією" є дані, які користувач надає нам добровільно при реєстрації на сайті або оформленні покупки: прізвище, ім'я, по батькові, адреса доставки, e-mail та номер телефону.

При використанні сайту або здійсненні покупки, користувач підтверджує свою згоду на обробку персональних даних інтернет-магазином Betega.com.ua та приймає умови цієї Політики безпеки. Обробка персональних даних здійснюється відкрито і прозоро відповідно до визначених цілей.

У випадку незгоди з умовами Політики, користувач повинен припинити використання сайту Betega.com.ua.

Ця Політика застосовується лише до сайту інтернет-магазину Betega.com.ua. Магазин не несе відповідальності за безпеку сайтів третіх осіб, на які користувач може перейти за посиланнями з цього сайту.

Для ефективної обробки, персональна інформація повинна бути точною, достовірною і підтримуватися в актуальному стані. Однак адміністрація сайту не здійснює перевірку достовірності наданої користувачем інформації.

Користувачі можуть самостійно надавати персональні дані або вони можуть збиратися автоматично при використанні сайту. Крім того, ми використовуємо файли "cookie" для ідентифікації користувачів і зберігання їх налаштувань з метою забезпечення якісного сервісу.

Користувач розуміє, що недбале ставлення до збереження логіна і пароля для входу в особистий кабінет може призвести до несанкціонованого доступу до його персональної інформації. Для захисту особистих даних рекомендується використовувати складні паролі.

Використання і цілі збору персональних даних

Обслуговування даних користувачів включає збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, оновлення, використання (в тому числі можливу передачу партнерам, залученим як спеціалізовані ресурси, такі як Facebook, Google та інші).

Ми діємо відповідно до цієї Політики безпеки та на підставі чинного законодавства України.

Зберігання персональних даних здійснюється відповідно до чинного законодавства України і продовжується лише протягом необхідного часу для досягнення цілей, зазначених у нашій Політиці або встановлених законодавством.

Умови надання доступу до інформації

Ми не передаємо персональні дані користувачів третім особам, крім випадків, передбачених законодавством України та діючою Політикою безпеки. Розголошення персональних даних користувача здійснюється при оформленні замовлення в інтернет-магазині Betega.com.ua з метою виконання замовлення.

Ми приймаємо всі необхідні заходи для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розголошення або знищення.

Зміна користувачем персональної інформації

Користувач в будь-який момент може змінити надану ним персональну інформацію через "Особистий кабінет".

Зміни в Політиці безпеки

Користувач сайту приймає умови цієї Політики безпеки і приймає до уваги, що вона може періодично змінюватися. Будь-які зміни будуть опубліковані на цій сторінці. Рекомендуємо періодично перевіряти умови, щоб бути в курсі актуальних змін.